מכתבי מתאמנים

אילן יקירי,

נעמה לי מאד פגישתנו. יש משהו בשיח בינינו, בהבנה ובכנות, שיוצר דיאלוג זורם ופתוח. שמחה לבשר לך שהשפעת שיחתנו אודות אבא שלי, כבר מוכיחה את עצמה. היום התקשר ופעלתי ממש על פי ההנחיות. יישמתי את ההתכוננות הנפשית והמשכתי בה מייד לכששמעתי קולו. הקשבתי לו בסבלנות ובמאור פנים. גם כשאמר דברים שבמצבים אחרים, הייתי מגיבה להם בשלילה או בווכחנות. הפעם האזנתי תוך מתן חיזוקים חיוביים לדברים שהסכמתי להם, וקבלה שבשתיקה לאלה שלא.

תודה על האמפתיה, התבונה ומאור הפנים. באהבה, ליאורה ש.
 
 שלום איציק,

בחוויה שלי, האימון איתך אפשר לי לקדם נושא שהיה תקוע זמן רב ולמרות שבפועל מפגשי האימון היו מעטים הרי שעצם השיחה איתך, כאדם מתעניין אך לא מעורב רגשית, הצליחה להניע מהלך שלם המערב אנשים רבים. קשה להקיף את כל השפעת המהלך, חלקו קשור ונישאר בתחומם של שאר בני המשפחה שלי. מה שבטוח הוא שהצלחתי בעזרתך, לגרום לכך שהסיפור שלי ישמע והאופן בו מוקמתי משפחה ישתנה לטובתי. לדבר זה יש השלכות עתידיות שלא בהכרח ניכרות מיד. תודה לך מקרב לב! ליאורה ת.
 
 איציק שלום

ברצוני להודות  לך על האימון האישי שקיבלתי ממך ומבחינתי הייתה זו פריצת דרך. הסבלנות, השיטה, והניסיון שלך עזרו לי להבין לאן לפנות בפרשת הדרכים שעמדתי. ומהיום אני שומר לעצמי את הזכות להתקשר אליך כפי שהבטחת. בהצלחה, מרקו
 
 איציק ידידי,

עדיין לא הזדמן לי להודות לך באופן "פורמאלי" על הדרך שעשינו יחד. היכולת שלך להקשיב ולהרגיש יחד עם הניסיון והחכמה ציירו אותך בעיני כצ'יף מערבי שמחובר לחיי הקדמה אבל פועל בשקט ורוגע, לא שוכח ערכים של אהבת הזולת. תודה שהיית זמין בשבילי 24 שעות ביממה ברגעים השמחים והעצובים, תומך ולא שופט. אני מעריך אותך בתור אדם שיודע לנוע בהרמוניה דרך כל מעגלי החיים (יפה דורש יפה מקיים) ובהחלט אדם שאני יכולתי להזדהות עם דרך ההתנהלות שלו ולקחת דוגמא.חברך - יריב אשרי

 איציק שלום,

ההכרות העמוקה בנינו נוצרה בשלב מאוד חשוב בחיי, במיוחד המקצועיים. כפי הידוע לך, אני אדם שטיפס מהר מאוד בסולם התפקידים, אך הייתי חסר את הבשלות הנדרשת לביצוע תפקידים בכירים מאוד. האימון שקיבלתי ממך, עזר בצורה בלתי רגילה, ראיתי את עצמי דרך ראי, וראי חד ונבון, אתה!

יחד זיהינו את החוזקות והמקומות שניתן לתקן, אין ספק שהיום אני אדם בשל יותר במלוא מובן המילה, וגיליתי את העוצמות ושלוות הרוח, שאותם אני מקרין כלפי כל המקיפים אותי. תודה, אלי גוריאל.