סדנאות למנהלים - כך תזהו כי מדובר בסדנה איכותית ומקצועית
המנהלים שלכם מייצגים את העסק שלכם ועומדים בחזיתו, בהתאם לכך על כל מנהל להחזיק בביטחון אישי ומקצועי, להיות ייצוגי ובעל ידע וניסיון בתחום. סדנת מנהלים נועדה להעניק לצוות הניהולי שלכם את מירב הכלים, הידע והמיומנויות אשר יצליחו לשפר את יכולות וכישורי הניהול שלהם, בין אם מדובר במנהלים ותיקים ומנוסים ובין אם מדובר במנהלים חדשים. סדנה למנהלים הינה מוצר אפקטיבי, מקצועי ואיכותי אשר נבנה על ידי מנהלים בכירים, כך שתקבלו את התוצר היעיל ביותר.
 
כאמור, לא כל מנהל יודע כיצד להוביל את צוות העובדים להצלחה ועמידה ביעדים, לקבל החלטות נכונות, ולפתור קונפליקטים ובעיות אפשריות אשר יכולות לעלות בכל יום עבודה מחדש. סדנת מנהלים נועדה בדיוק על מנת לפתח כישורים מסוג זה, ולאפשר לכל מנהל להפוך ממנהל טוב למנהל מקצועי, מעולה וחזק, אשר יכול לקדם את מטרות ויעדי הארגון.
 
על מנת לזהות סדנת מנהלים איכותית חשוב לשים לב לכמה קריטריונים חשובים:
  1. הקפידו כי הסדנה מתקיימת במסגרת קבוצתית, וכך תאפשרו למנהלים שלכם ללמוד מאחרים ולפתח קשרים ומיומנויות חדשות.
  2. עשו שיעורי בית בכל הנוגע למעביר הסדנה. חשוב לוודא כי אכן מדובר במנהל בכיר, בעל ניסיון רב בתחום אשר מחזיק בניסיון בתחום ההדרכה ויודע כיצד להעביר את הכלים והידע על הצד היעיל והטוב ביותר.
  3. קראו את לוח הזמנים ותוכן הסדנה והקפידו כי מדובר על מוצר אשר יכול להתאים לצרכי הארגון שלכם, ללוח הזמנים והיעדים השונים.
אף אחד לא נולד מנהל גדול ומוכשר, מדובר במיומנות אותה ניתן לרכוש וללמוד באמצעות סדנה למנהלים ובאמצעות תרגול מעשי.  השקעה בפיתוח מנהלים ורכישת סדנאות למנהלים בפרט הינה השקעה אשר מחזירה את עצמה תוך זמן קצר ונחשבת למשתלמת במיוחד מהסיבה כי היא מצליחה בקלות יחסית להוביל לשגשוג והצלחת העסק.
 
לקבלת פרטים נוספים בנוגע לסדנאות מנהלים, בקרו באתר www.mash.org.il